چین 9D VR سینما سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Landy Chow

شماره تلفن : 86-15989046446

WhatsApp : 8615989046446

Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.

شرکت فناوری INFINITY گوانگژو، آموزشی ویبولیتین

پیشرو ساختن محصول VR

  • Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.
  • Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.
  • Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.
  • Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.
شرکت اطلاعات:
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, توزیع کننده / عمده
مارک های: بی نهایت تعداد کارمندان: 20~100
فروش سالانه: سال تاسیس: 2019
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%
کارخانه تور > کنترل کیفیت >
معرفی

شرکت فناوری گوانگژو بی نهایت با مسئولیت محدود یک شرکت نوآورانه با تکنولوژی بالا است که در زمینه توسعه و کاربرد فناوری واقعیت مجازی تخصصی است. گوانگژو بی نهایت یک شرکت خدمات سرگرمی در فضای باز است که قبلا از طریق اصالت، تحقیق و توسعه، محتوای، تولید، فروش، عملیات و خدمات برای ایجاد پازل سرگرمی و کودکان استفاده می کند. پس از سالها اکتشاف و توسعه بازار، در سال 2019، Infinity-Tech با موفقیت به فناوری VR + در منطقه سرگرمی سرگرمی تبدیل شد و با تکیه بر توسعه صنعت تجهیزات واقعیت مجازی. علاوه بر این، برای ایجاد یک جامعۀ VR + Park، تیم های تیم تحقیق و توسعه ما در استرالیا به سفارشی سازی محتوا، برنامه ریزی طراحی و آموزش عملیات مشتری اختصاص داده شده و به مشتریان یک راه حل یک مرحله ای ارائه می شود.

1. برنامه آموزش فنی

به منظور فعال کردن کاربر، درک جامع محصولات و استفاده روزانه، نگهداری و مدیریت، ما آموزش جامع و منظم برای تکنسین یا اپراتور سرویس گیرنده را ارائه خواهیم داد.

از طریق آموزش، کاربران درک جامع در مورد سیستم، از جمله طراحی سیستم، نصب، راه اندازی، بهره برداری و تعمیر و نگهداری، اتصال، و تلاش برای ایجاد کاربر می داند که چگونه به استفاده از آن با توجه به آموزش و سیستم مدارک سیستم ما که می تواند مستقل مدیریت، بهره برداری، تعمیر و نگهداری کل سیستم.

2. سرویس پس از فروش:

1. طبق شرایط مختلف مشتریان ما، تکنسین ها را به محل شما ارسال می کنیم تا نصب را کامل کنیم و تعمیرات روزانه را به شما آموزش دهیم.

2.One سال گارانتی، تعمیر و نگهداری طول عمر.

3.Lifetime ارتقاء نرم افزار رایگان.

1) خدمات و گارانتی

محصولات ما تحت بازرسی دقیق، اطمینان از کیفیت محصول قبل از بسته بندی و ایجاد محصولات با حداقل میزان خطا به طور کامل برآورده نیاز کاربر و کاهش بار.

2) اندازه گارانتی

گروه گارانتی ما در اولین ارتباط با مشتری خواهد بود، به طور موثر با مشکلات ارتباطی با مشتری متوجه است. برای مشکلات کلی شکست، تیم گارانتی از طریق تلفن، روش های راه دور از راه دور به مشتری مستقیم، این مشکل را در یک ساعت حل می کند. برای عدم توانایی جداسازی مشکلات جدی، تیم کاری گارانتی در عرض 24 ساعت برای حل مشکل وارد خواهد شد، کار گارانتی در 48 ساعت به پایان خواهد رسید.

3) خدمات طول عمر

هنگامی که محصول فراتر از دوره گارانتی است، ما همچنان خدمات تعمیر و نگهداری تعمیر و نگهداری در محل را پرداخت می کنیم، فقط هزینه اولیه را اتخاذ می کنیم. در حالی که کاربران هنوز هم می توانند از تیم خدمات فنی تعمیر و نگهداری خدمات آموزشی منظم، کمک فنی از راه دور و سایر خدمات دریافت کنند.

تاریخ

گوانگژو بی نهایت فناوری شرکت آموزشی ویبولیتین یک شرکت تجهیزات سرگرمی در فضای باز است که قبلا اجرا می شود که از طریق اصالت، تحقیق و توسعه، محتوای، تولید، فروش، عملیات و خدمات برای ایجاد پانزده سرگرمی و پازل کودکان اجرا می شود. پس از سالها اکتشاف و توسعه بازار، در سال 2019، Infinity-Tech با موفقیت به فناوری VR + در منطقه سرگرمی سرگرمی تبدیل شد و با تکیه بر توسعه صنعت تجهیزات واقعیت مجازی.

سرویس

گوانگژو بی نهایت فناوری شرکت آموزشی ویبولیتین یک شرکت تجهیزات سرگرمی در فضای باز است که قبلا اجرا می شود که از طریق اصالت، تحقیق و توسعه، محتوای، تولید، فروش، عملیات و خدمات برای ایجاد پانزده سرگرمی و پازل کودکان اجرا می شود. پس از سالها اکتشاف و توسعه بازار، در سال 2019، Infinity-Tech با موفقیت به فناوری VR + مدل پاناسونیک سرگرمی تبدیل شد و با تکیه بر توسعه صنعت تجهیزات مجازی واقعیت

Sercice پس از فروش

1. 3 سال گارانتی برای نرم افزار!

2. 2 سال گارانتی برای اجزاء!

3. 1 سال گارانتی برای سخت افزار!

4. پشتیبانی فنی در یک عمر!

پشتیبانی فنی
دستورالعمل ماشین را ارائه دهید تا به مشتریان نحوه عملکرد و نصب دستگاه اطمینان دهید.
ارسال عکس و ویدیو به مشتریان برای مرجع.
داده های عملیاتی براساس دستگاه مشتری تجزیه و تحلیل می شود و برای تنظیم پارامترها برای کسب سود بیشتر پیشنهاد می شود.

سرویس نصب

1. تکنسین های خود را به چین برای یادگیری نصب و آزمایش ارسال کنید.

2. ما نمودار، دستورالعمل ها، تصاویر و فیلم ها را برای نمایش آن به شما ارسال می کنیم.

3. برای تکمیل نصب، تکنسین ما را به محل خود ارسال کنید.

VR فیلم به روز رسانی

ما تیم حرفه ای ما در زمینه فیلم VR کار می کنیم، به طور معمول ما می توانیم 1-2 فیلم جدید را هر ماه به مشتریان خود در طول دوره گارانتی اضافه کنیم.

تیم ما

تیم ما

بخش های INFINITY:

تیم های فروش خارج از کشور: 10-20 نفر؛

کارگران تولیدی: 20 تا 30 نفر؛

تیم بازاریابی: 5 تا 10 نفر؛

بخش منابع انسانی: 5-10 نفر؛

بخش تحقیق و توسعه: 15-20 در استرالیا؛

پشتیبانی پس از فروش: 10-20 نفر؛

بازرسی کیفیت: 5 تا 10 نفر.

  • مندی

  • آمینا

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما