چین 9D VR سینما سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Landy Chow

شماره تلفن : 86-15989046446

WhatsApp : 8615989046446

خط تولید
  • طراحی سفارشی
  • برند و لوگو سفارشی
  • شکل منحصر به فرد دستگاه VR

کارخانه ما تولید حرفه ای تجهیزات 5D / 8D / 9D VR سینما است. ما در تحقیق، توسعه و تولید برای سینما تخصص می کنیم.

کارخانه ما با هدف ساخت فيلم هاي استريوزكوپيك در دسترس است. حالت پيش بيني خوبي براي بازار است كه ورودي پايين و بازده بالا است. ما شما را با 3D، 4D و 5D، 6D، 7D، 8D، 9D، 12D، XD تئاتر دکوراسیون، جلوه های ویژه طراحی، نصب و راه اندازی مهندسی، راه اندازی، مدیریت بازاریابی و دیگر خدمات یک مرحله ای ارائه! موفقیت مشتری اولویت ما است.

OEM / ODM

OEM و ODM هر دو قابل قبول در شرکت ما هستند. درباره نصب و راه اندازی، ما اصلی ساخت ماشین آلات VR ما با یک کارخانه در مقیاس بزرگ همراه با مقادیر کارگران حرفه ای و ماهر است که gurantees محصولات با کیفیت بالا و کنترل پایان تولید. و برای ODM، در اینجا نیز در دسترس است و بیشتر در INFINITY استقبال، چرا که ما می خواهیم به ارائه محصولات منحصر به فرد به عنوان مشتریان ما نیاز، مانند لوگو یا شکل و یا سفارشی سازی محتوای بازی در اینجا. شما ممکن است نگران باشید که آیا ما طراحان کافی برای حمایت از تمام طراحی طراحی داشته ایم؟

تحقیق و توسعه

درباره INFINITY Research and Development، بیش از 20 نفر مهندسین تحقیق و توسعه در شرکت وجود دارد. مهندسان ما به دنبال توسعه بازی های جدید و به روز رسانی نرم افزار خود هستند تا ما انواع فیلم های ثبت اختراع را برای مشتریانمان و به طور مرتب به روز رسانی فیلم ها و بازی ها اختصاص دهیم. بسیاری از مشتریان ما به شدت از INFINITY به خصوص تیم تحقیق و توسعه ما فکر می کنند.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما